Про нас - Інфо Поле

«Інфо поле» – успішна компанія, яка забезпечує якісний і надійний засіб захисту рослин, посадкового матеріалу та добрив для аграріїв по всій Україні будь-яким зручним для Вас способом. Ми розширили наш спектр можливостей протягом багатьох років. Завдяки роботі магазину в інтернеті і наявності широкого асортименту товарів і послуг, ми задовольняємо потреби широкого асортименту фермерів і фермерських господарств.

Аграрний інтернет-магазин був заснований в 2015 році, і сьогодні має багато задоволених клієнтів. 
Політика компанії ґрунтується на таких цінностях, як чесність, відповідальність, реагування, індивідуальний підхід до кожного.

Компанія також купує зерно з 2020 року!

Як це працює
1. Чесність по відношенню до замовника:
У нас ви можете купити тільки оригінальну продукцію в фабричної упаковці;
Замовнику надається всі необхідні документи (включаючи сертифікати та гарантійні картки на справжність продукту доставки);
Чесні ціни як для оптових, так і для роздрібних покупців.

2. Комфорт покупок:

Ви можете придбати усі необхідні засоби захисту рослин або посівний матеріал, не виходячи з будинку або навіть знаходячись на вашому полі; Незалежно від кількості Вашого замовлення ми надамо якісний сервіс і потурбуємося про максимально швидку доставку будь-якого товару до Вас;

3. Оперативність у супроводі постачань:

Відділ логістики проводить відправку продукції безпосередньо в день замовлення або купівлі; Сфера соціальної відповідальності В реаліях сьогоднішнього ринку і несприятливих економічних чинниках ми розуміємо усю відповідальність в постачанні тільки якісних і сертифікованих засобів захисту рослин і посівного матеріалу. Саме завдяки вам ми намагаємося надати: високий рівень сервісу, оптимальні терміни постачань і максимально ефективну продукцію, яка дасть вам можливість не лише заробити на ваше поле, але і отримає понад прибуток.

 

 
Працює на ocStore
"Інфо Поле" - Засоби захисту рослин в Україні © 2021